Vyhľadávanie

filters.sk

CHECKIT COMPARATOR Kolorimeter na voľný a celkový chlór

CHECKIT COMPARATOR Kolorimeter na voľný a celkový chlór

Lovibond CHECKIT komparátor je kompaktné, ručné kalorimetrické zariadenie, ktoré je vhodné na meranie vzoriek v teréne ako aj v laboratóriu.

Viac detailov


99,00 € s DPH

LV-CHC

18 iné výrobky v rovnakej kategórii:

Dve kyvety sa naplnia vzorkou vody. Jedna kyveta sa vloží priamo do ľavej časti komparátora, ktorá slúži na porovnanie (slepá vzorka) so zafarbenými alebo zakalenými vzorkami. Do druhej kyvety sa pridajú potrebné reagencie (tablety, práškové reagencie alebo roztoky), zamieša sa a vloží sa do pravej časti komparátora. Do komparátora sa vloží zodpovedajúci CHECKIT Disc a otáča sa ním pokiaľ zafarbenie vzorky s reagenciami nezodpovedá farebnému odtieňu na disku. Výsledok merania sa potom odčíta v okienku.

Na zabránenie zlého odčítania výsledku (farebného odtieňa) okolitými vplyvmi alebo vďaka nepriaznivému osvetleniu sa na zadnej strane komparátora nachádza nepriehľadná doštička.
Každý CHECKIT®Disc obsahuje disk so súvislým farebným rozsahom, ktorý zabezpečuje presné porovnanie farby vzorky s farbou štandardu. Tieto CHECKIT Disc-ky sú vyrobené zo špeciálneho stálofarebného materiálu s dlhou životnosťou a dobrou reprodukovateľnosťou výsledkov.

V návode na použitie dodávaný s každým zariadením CHECKIT Disc obsahuje jednoduchý, ale kompletný popis práce so zariadením.

Príslušenstvo:
Každý kit sa dodáva ako komplet s komparátorom, zodpovedajúcim farebným diskom, tabletovými reagenciami na 50 testov, kyvetami, potrebným príslušenstvom a návodom na použitie. V ponuke sú aj samostatné vymeniteľné disky pre stanovenie ostatných parametrov a náhradné reagencie.

Košík  

Žiadne produkty

Poštovné 0,00 €
Spolu 0,00 €

Pokladňa

filters.sk Najkvalitnejší filtračný systém spomedzi filtračných systémov AquaVallis.

BioLogic


Vážení zákazníci, z dôvodu pracovnej cesty nebude v dňoch 22.-27.3.2018 možný odber na pobočke v Bratislave. Vaše objednávky budú vybavené najskôr až 28.3.2018.
Zastihnuteľný budem na mobile: 0903 381 992 alebo e-maily: objednavky@phmeter.sk 
Ďakujeme za pochopenie, tím pHmeter.sk