×

Elmetron ERPt-111 Plastová ORP elektróda, platinová

ERPt-111 Kombinovaná platinová ORP elektróda, plastová.

Čítajte viacZobraziť menej
172,80 € (s DPH)

144,00 €   bez DPH

ERPt-111
Vieme naskladniť do 10 prac. dní

Logo: CardPay Logo: VISA Logo: VISA Electron Logo: MasterCard Logo: Maestro Logo: Diners Club International Logo: Overené VISA Logo: MasterCard SecureCode Logo: Apple Pay Logo: Google Pay

Popis

Kombinovaná ORP (redox, mV) elektróda typu ERPt-111 je určená na meranie vo vodných roztokoch. Elektróda pozostáva z meracích a referenčných polčlánkov. Meracia časť je platinový krúžok umiestnený na konci elektródy, ktorého potenciál závisí od oxidačno-redukčnej rovnováhy v meranom roztoku. Referenčná časť je Ag/AgCl v roztoku KCl nasýtenom chloridom strieborným. Kontakt so vzorkou je zabezpečený vláknovou membránou (spojom). Elektróda je pripravená na spoluprácu s pH meračmi s možnosťou merania mV a s BNC konektorom.

Môže byť použitá pri laboratórnych aj terénnych meraniach. Elektrolyt použitý v elektróde je gél, ktorý spomaľuje jej odtok. Elektróda nie je znovu naplniteľná, čo uľahčuje jej používanie a konzerváciu.

Na druhej strane nedostatok možnosti výmeny elektrolytu obmedzuje životnosť elektródy. Preto sa neodporúča používať elektródu počas kontinuálnych meraní, najmä pri vyšších teplotách alebo vyššom tlaku (napr. v potrubí). Pre takéto podmienky sa odporúča elektróda ERPt-13.

Elektróda ERPt-111 je vybavená mechanicky a chemicky odolným epoxidovým telom, dostatočne chráni meraciu časť elektródy.

Typické oblasti, v ktorých sa elektróda používa, sú: riadenie redoxného potenciálu pri chemickom alebo biologickom čistení komunálnych odpadových vôd a priemyselných odpadov, meranie kvality povrchovej vody, riadenie fermentačných procesov atď. ERPt-111 môže byť tiež použitá v laboratóriách ako indikátor koncového bodu v procese titrácie.

 

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

Rozsah merania: ±2000 mV
Rozsah teploty: 0 až 60 °C
Merací polčlánok: platinový
Referenčný polčlánok: Ag/AgCl
Referenčný roztok: saturovaný KCl + AgCl
Materiál diafragmy: vlákno
Priemer elektródy: 12,0 ±0,5 mm
Dĺžka elektródy (bez káblovej časti): 120 ±5 mm
Priemer vstupu elektrolytu: 6 až 7 mm
Minimálna hĺbka ponoru: 10 mm
Maximálna hĺbka ponoru: 115 mm
Materiál elektródy: epoxy
Dĺžka kábla: 1 m
Konektor: BNC-50

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
ERPt-111
Recenzie
Žiadne názory
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
96,50 € (s DPH)

ECF-1 je sonda na ponorné alebo prietokové meranie vodivosti. Široký merací rozsah (0 až 400 mS/cm) umožňuje použitie v mnohých oblastiach. Sonda sa odporúča na meranie v odpadových vodách, kvapalinách s usadeninami, obsahujúcich mastnotu, olej, kyseliny alebo zásady, prírodnej vode, vodovodnej vode a aj na meranie vo vodných farbách.

204,36 € (s DPH)

COG-1 a COG-1t kyslíkové sondy sú určené na merania koncentrácie kyslíka v prírodných vodách, odpadových vodách alebo slaných vodách v laboratóriách alebo v teréne. Taktiež sa môžu použiť na meranie kyslíka vo vzduchu. Možnosť objednať s požadovanou dĺžkou kábla.
COG-1t je vybavené integrovaným teplotným senzorom.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia