Vitajte na našom zmodernizovanom e-shope!
Neustále sa snažíme zlepšovať vaše nákupné skúsenosti a veríme, že tieto zmeny vám prinesú jednoduchšie a pohodlnejšie nakupovanie.
Stále pracujeme na vylepšovaní nášho katalógu, niektoré položky však môžu byť aktuálne bez podrobnejšieho popisu. Ospravedlňujeme sa za dočasné nepríjemnosti a ďakujeme za pochopenie!
Tím e-shopu

×

Elmetron EPP-1 Plastová pH elektróda s BNC konektorom, 1 m

Kombinovaná plastová elektróda EPP-1 je určená na meranie pH v kvapalinách bez usadenín. Elektróda sa vyznačuje nízkou impedanciou, krátkou stabilizačnou dobou a dobrou linearitou na koncoch rozsahu merania. Plastové telo chráni pred poškodením.

Čítajte viacZobraziť menej
75,00 € (s DPH)

62,50 €   bez DPH

EPP-1
Vieme naskladniť do 7 prac. dní

Logo: CardPay Logo: VISA Logo: VISA Electron Logo: MasterCard Logo: Maestro Logo: Diners Club International Logo: Overené VISA Logo: MasterCard SecureCode Logo: Apple Pay Logo: Google Pay

Popis

Gélový elektrolyt nie je vymeniteľný, ale uľahčuje používanie elektródy. Elektróda má okrúhlu sklenenú membránu. Vedľa membrány je umiestnený keramický spoj, ktorý umožňuje kontakt meranej kvapaliny s elektrolytom. Konektor BNC umožňuje použitie elektródy s väčšinou pH metrov.

EPP-1 nevyžaduje samostatnú aktiváciu, pretože je vybavená nádobkou s nasýteným KCl, umiestneným na jej konci. Takéto riešenie robí elektródu trvalo aktivovanou a predlžuje jej životnosť. Špeciálny tesniaci krúžok chráni pred únikom elektrolytu z nádobky. Krúžok sa utiahne zaskrutkovaním uzáveru nádobky.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

Model EPP-1
Materiál plast
Rozsah  0 až 14 pH 
Rozsah prevádzkovej teploty 0 až 70 °C 
Nulový bod  7,0 ± 0,3 pH 
Diafragma / membrána Látková / sklenená 
Elektrolyt Gél - saturovaný KCl 
Plniteľná  nie
Odpor <120 MΏ (25 °C) 
Konektor BNC-50 
Dĺžka kábla 1 m 
Rozmery  L=140 mm, f=12 mm 
Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
EPP-1
Recenzie
Žiadne názory
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
96,50 € (s DPH)

ECF-1 je sonda na ponorné alebo prietokové meranie vodivosti. Široký merací rozsah (0 až 400 mS/cm) umožňuje použitie v mnohých oblastiach. Sonda sa odporúča na meranie v odpadových vodách, kvapalinách s usadeninami, obsahujúcich mastnotu, olej, kyseliny alebo zásady, prírodnej vode, vodovodnej vode a aj na meranie vo vodných farbách.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia