Vitajte na našom zmodernizovanom e-shope!
Neustále sa snažíme zlepšovať vaše nákupné skúsenosti a veríme, že tieto zmeny vám prinesú jednoduchšie a pohodlnejšie nakupovanie.
Stále pracujeme na vylepšovaní nášho katalógu, niektoré položky však môžu byť aktuálne bez podrobnejšieho popisu. Ospravedlňujeme sa za dočasné nepríjemnosti a ďakujeme za pochopenie!
Tím e-shopu

×

SenSafe Testovacie pásiky na železo, 25 testov

EXSPIRÁCIA: 08/2024

Skontrolujte železo (Fe+2) spoľahlivo použitím testovacích pásikov od SenSafe®. S našou patentovanou technológiou Aperture sa uistite, že máte želateľné úrovne železa.

Čítajte viacZobraziť menej
Akciová ponuka
12,50 € (s DPH) 25,00 €
-50%

10,42 €   bez DPH

480025a
Na sklade

Logo: CardPay Logo: VISA Logo: VISA Electron Logo: MasterCard Logo: Maestro Logo: Diners Club International Logo: Overené VISA Logo: MasterCard SecureCode Logo: Apple Pay Logo: Google Pay

Popis

Balenie: 1 tuba (25 pásikov).

  • Bezpečné
  • Nízke úrovne detekcie
  • Priemyselne akceptovaná metóda TPTZ

Patentovaná technológia umožňuje citlivosť detekcie 0,1 ppm (mg/l) na testovacom pásiku. Tento test sľubuje, že je atraktívnou alternatívou k testom na mokré chemické železo, a to z niekoľkých dôvodov: nie je možné miešať žiadne nebezpečné chemikálie (nevyžaduje sa KBÚ); rýchle výsledky sa získavajú v minútach; najlepšie je, že testovacie pásiky železa sú bezpečné a ľahko použiteľné pre rýchle presné výsledky v rozmedzí od 0,1 do 5 ppm (mg/l), čo umožňuje meranie typických hladín železa nachádzajúcich sa v studniach, vode z kohútika a pramenitej vody. Test je veľmi jednoduchý: ponorte testovací prúžok do vzorky po dobu 30 sekúnd s konštantným pohybom dozadu a dopredu, vyberte a zistite farbu po 2 minútach, aby ste zistili úroveň železa vo vzorke.

Pre najlepšiu presnosť použite čerstvú vzorku Fe+2 skôr, než stihne zoxidovať na Fe+3 pri kontakte s kyslíkom na vzduchu.

Rozsah 0, 0.02, 0.05, 0.1, 0.2, 0.3, 0.5, 0.75, 1.0, 2.0, 5.0 ppm.

Vyrobené v USA.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
480025a
Recenzie
Žiadne názory
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
51,70 € (s DPH)

AD11 patrí medzi najvyspelejšie mikroprocesorom riadené, vodotesné pH metre na trhu. Rýchlosť, stabilita a precíznosť charakterizujú tieto pH metre. Tieto testery sú pre užívateľov, ktorí hľadajú veľmi presné pH metre. Jednoducho vymeniteľná meracia elektróda (pH/teplota).

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
15,00 € (s DPH)

Tieto testovacie sady sú špeciálne vyvinuté na testovanie kotlových, chladiacich a priemyselných prevádzkových vôd. Využívajú kolorimetrické aj titrimetrické techniky. Každá testovacia súprava obsahuje všetky potrebné chemikálie a činidlá v tekutej alebo práškovej forme na vykonanie testov. Podrobné pokyny obsahujú vysvetlenie postupu testu krok za krokom.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia