O nás

Spoločnosť Water Resources, s. r. o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 2010. Venuje sa komplexnej úprave vody, čo zahŕňa oblasti ako predaj, montáž a servis dávkovacích čerpadiel, zmäkčovačov vody, filtračných zariadení, osmóz a prístrojov na meranie kvality vody. Našou víziou je ekologickejšie a zdravšie Slovensko - tak krajina ako aj ľudia žijúci v nej. Pre kompletný prehľad navštívte naše e-shopy cez water-resources.sk

Na tomto e-shope Vám ponúkame zariadenia v oblasti elektrochémie a laboratórneho vybavenia rôznych svetových značiek. Nájdete tu širokú ponuku testerov, meračov, fotometrov, reagencií, testovacích sád, kalibračných a údržbových roztokov ako aj príslušenstva pre rôzne parametre analýzy: pH, EC, TDS, DO, ORP, chlór, tvrdosť, železo, dusičnany, atď.

Kompletný tovar dodávaných značiek Hanna Instruments a HORIBA nájdete na našich samostatných e-shopoch hanna-instruments.skhoriba-laqua.sk.

Radi by sme Vám dali do pozornosti aj zľavy, ktoré sa neviažu len na konkrétne výpredajové produkty, ale aj na špeciálne príležitosti v období najväčších "sviatkov". Takýmito významnými udalosťami sú pre nás nasledovné dni: 22. marec - Svetový deň vody, 22. apríl - Deň zeme, 5. jún - Svetový deň životného prostredia a 18. október - Svetový deň monitorovania vody. Očakávajte preto v okolí týchto dní akciové ponuky s výraznými zľavami. 

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia