Vitajte na našom zmodernizovanom e-shope!
Neustále sa snažíme zlepšovať vaše nákupné skúsenosti a veríme, že tieto zmeny vám prinesú jednoduchšie a pohodlnejšie nakupovanie.
Stále pracujeme na vylepšovaní nášho katalógu, niektoré položky však môžu byť aktuálne bez podrobnejšieho popisu. Ospravedlňujeme sa za dočasné nepríjemnosti a ďakujeme za pochopenie!
Tím e-shopu

×

Elmetron EPS-1 Sklenená plniteľná pH elektróda s BNC konektorom, 1 m

Kombinovaná sklenená elektróda EPS-1 je určená na meranie pH v kvapalinách obsahujúcich kyseliny a zásady v rozmedzí 0 až 14 pH. Vhodná na použitie v čistých kvapalinách.

Čítajte viacZobraziť menej
75,00 € (s DPH)

62,50 €   bez DPH

EPS-1
Na sklade

Logo: CardPay Logo: VISA Logo: VISA Electron Logo: MasterCard Logo: Maestro Logo: Diners Club International Logo: Overené VISA Logo: MasterCard SecureCode Logo: Apple Pay Logo: Google Pay

Popis

Elektróda EPS-1 sa vyznačuje nízkou impedanciou, krátkou dobou stabilizácie, lineárnosťou v extrémoch meracieho rozsahu a dlhou dobou používania elektrolytu v referenčnej elektróde. Elektrolytom v referenčnej elektróde je roztok KCl, ktorý je plniteľný. Sklenená okrúhla membrána nevyžaduje aktiváciu v nádobe s destilovanou vodou alebo KCl, pretože je vybavená nádobkou naplnenou KCl, ktorá je umiestnená na konci elektródy a pred meraním sa odníme. Tento roztok elektródu neustále aktivuje a predlžuje jej životnosť. Špeciálny tesniaci krúžok chráni pred únikom elektrolytu z nádobky. Krúžok sa utiahne zaskrutkovaním krytu. Konektor BNC-50 umožňuje spoluprácu s väčšinou dostupných pH metrov.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

Model EPS-1
Materiál sklo
Rozsah  0 až 14 pH 
Rozsah prevádzkovej teploty 0 až 70 °C 
Nulový bod  7,0 ±0,3 pH 
Diafragma / membrána Keramická / sklenená 
Elektrolyt 3M KCl 
Plniteľná  áno
Odpor <120 MΏ (25 °C) 
Konektor BNC-50 
Dĺžka kábla 1 m 
Rozmery  L=140 mm, f=12 mm 
Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
EPS-1
Recenzie
Žiadne názory
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
96,50 € (s DPH)

ECF-1 je sonda na ponorné alebo prietokové meranie vodivosti. Široký merací rozsah (0 až 400 mS/cm) umožňuje použitie v mnohých oblastiach. Sonda sa odporúča na meranie v odpadových vodách, kvapalinách s usadeninami, obsahujúcich mastnotu, olej, kyseliny alebo zásady, prírodnej vode, vodovodnej vode a aj na meranie vo vodných farbách.

204,36 € (s DPH)

COG-1 a COG-1t kyslíkové sondy sú určené na merania koncentrácie kyslíka v prírodných vodách, odpadových vodách alebo slaných vodách v laboratóriách alebo v teréne. Taktiež sa môžu použiť na meranie kyslíka vo vzduchu. Možnosť objednať s požadovanou dĺžkou kábla.
COG-1t je vybavené integrovaným teplotným senzorom.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia