Vitajte na našom zmodernizovanom e-shope!
Neustále sa snažíme zlepšovať vaše nákupné skúsenosti a veríme, že tieto zmeny vám prinesú jednoduchšie a pohodlnejšie nakupovanie.
Stále pracujeme na vylepšovaní nášho katalógu, niektoré položky však môžu byť aktuálne bez podrobnejšieho popisu. Ospravedlňujeme sa za dočasné nepríjemnosti a ďakujeme za pochopenie!
Tím e-shopu

×

Elmetron IJ44A Kombinovaná pH elektróda na znečistené vzorky

Táto elektróda umožňuje meranie vo veľmi širokom rozsahu vzoriek:
VODA, ODPADOVÁ VODA, KONTAMINOVANÉ VZORKY, KOZMETIKA, ČISTIACE PROSTRIEDKY, ORGANICKÉ MATERIÁLY, BIELKOVINY, MAZIVÁ, OLEJE, VÍNO, MÄSO, SYRY...

Nemala by sa používať na meranie ultračistej vody, ako je destilovaná alebo deionizovaná voda.

Čítajte viacZobraziť menej
170,00 € (s DPH)

141,67 €   bez DPH

IJ44A
Vieme naskladniť do 7 prac. dní

Logo: CardPay Logo: VISA Logo: VISA Electron Logo: MasterCard Logo: Maestro Logo: Diners Club International Logo: Overené VISA Logo: MasterCard SecureCode Logo: Apple Pay Logo: Google Pay

Popis

pH elektródy IJ44A a IJ44At majú jedinečnú špecifickú konštrukciu, ktorá umožňuje meranie kvapalín, polotuhých vzoriek alebo pôdy bez rizika upchatia elektrolytického spojenia (membrány).

Model IJ44A sa vyznačuje rýchlou reakciou v čistej vode a vzorkách pri nízkej teplote. Má veľmi dobrú mechanickú odolnosť.
IJ44At je identický s IJ44A okrem toho, že má zabudovanú teplotnú sondu Pt-1000B.

Konštrukcia elektródy je neobvyklá, presne nasadená objímka na konci elektródy vytvára „medzispoj“, ktorý chráni skutočný prechod (membránu) elektródy pred upchatím, zaisťuje stabilné meranie v týchto typoch kvapalín alebo polotekutej hmoty, v ktorej ostatné elektródy rýchlo prestanú fungovať. Takáto konštrukcia je vysoko odolná proti zanášaniu tukmi, bielkovinami alebo inými usadeninami.

Prvky sklenených elektród sú chránené plastovou objímkou.
Plastová objímka, ktorá chráni prechod, je integrálnou súčasťou elektródy. Bez objímky nie je možné použiť elektródu. Objímku je možné vymeniť a jej druh závisí od typu meranej vzorky.

Strojové spracovanie skla zaisťuje vysokú presnosť lícovania prvkov v sklenenej a plastovej elektróde, ktorá je nevyhnutná pre správnu funkciu. Pri správnom zaobchádzaní je životnosť elektródy dlhšia ako pri štandardných elektródach. Priemerná životnosť sú 2 až 4 roky.

Pravidelne, v priemere každý 1 mesiac, by sa mala objímka odstrániť, odhalený golier opláchnuť, aby sa odstránil starý gél, a naliať nový gél.
Kužeľová membrána je tvrdená, čo umožňuje jej použitie na priame penetračné merania, napr. v mäse alebo syre.
Elektróda neobsahuje ortuť a pasuje priamo do Eppendorfových trubíc.

Technické špecifikácie

Rozsah pH 0 až 14 pH
Nulový bod 7,0 ± 0,4 pH
Typ elektródy intermediate junction Ag/AgCl
Elektrolyt koncentrované 3M KCl
Membrána sklenená, kónická
Rozsah teploty 0 až 60 °C
Priemer 12,0 mm
Dĺžka 120 mm ±5 mm
Minimálna úroveň ponoru 20 mm
Maximálna úroveň ponoru 100 mm
Materiál polypropylén
Dĺžka kábla asi 1 m
Konektor BNC-50
(+ RCA u IJ44At)
Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
IJ44A
Recenzie
Žiadne názory
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
96,50 € (s DPH)

ECF-1 je sonda na ponorné alebo prietokové meranie vodivosti. Široký merací rozsah (0 až 400 mS/cm) umožňuje použitie v mnohých oblastiach. Sonda sa odporúča na meranie v odpadových vodách, kvapalinách s usadeninami, obsahujúcich mastnotu, olej, kyseliny alebo zásady, prírodnej vode, vodovodnej vode a aj na meranie vo vodných farbách.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia