
Adwa AD70300 Uskladňovací roztok pre elektródy,...

Vážení zákazníci, pri príležitosti Dňa Zeme Vám poskytneme 10 % zľavu na všetok nezľavnený tovar, ktorý si objednáte cez náš e-shop v dátume 22. - 25. 4. (utorok až piatok). Zľava bude automaticky uvedená pri každom tovare. Tím e-shopu
Náhradná pH/ORP elektróda určená pre tester AD14.
45,68 € bez DPH
Náhradná pH elektróda pre HI98100 a nový model HI98103
Náhradný senzor GPC-105 je možné použiť s meracími prístrojmi CPC-105 alebo CX-105. Senzor sa používa na meranie pH, vodivosti a teploty vzoriek bez alebo len s malým množstvom usadenín. Senzor sa nemôže použiť pre viskózne vzorky alebo vzorky s usadeninami, pretože môžu upchať membránu.
Kombinovaná ORP (redox, mV) elektróda typu ERPt-111 je určená na meranie vo vodných roztokoch. Môže byť použitá pri laboratórnych aj terénnych meraniach. Elektrolyt použitý v elektróde je gél, ktorý spomaľuje jej odtok. Elektróda nie je znovu naplniteľná, čo uľahčuje jej používanie a konzerváciu. Typické oblasti, v ktorých sa elektróda používa, sú: riadenie redoxného potenciálu pri chemickom alebo biologickom čistení komunálnych odpadových vôd a priemyselných odpadov, meranie kvality povrchovej vody, riadenie fermentačných procesov atď. ERPt-111 môže byť tiež použitá v laboratóriách ako indikátor koncového bodu v procese titrácie.
Nerezové teplotné čidlo s 1 metrovým káblom pre merače Adwa.
Plastová ORP elektróda s jednoduchým spojom, platinovým hrotom, BNC konektorom a 1 metrovým káblom určená pre merače AD111 a AD130.
Dĺžka kábla: 1 m
Konektor: BNC
Vyhotovenie: plast
Elektrolyt: gél
Teplotné čidlo: vstavané
Plniteľná sklenená pH elektróda s dvojitým spojom, BNC konektorom a 1 metrovým káblom určená pre merače Adwa.
Ideálne pre prístroje HORIBA LAQUA-PH210-K, LAQUA-PH220-K, LAQUA-PC210-K, LAQUA-PC220-K, LAQUA-PD210-K a LAQUA-PD220-K.
Kombinovaná sklenená elektróda EPS-1 je určená na meranie pH v kvapalinách obsahujúcich kyseliny a zásady v rozmedzí 0 až 14 pH. Vhodná na použitie v čistých kvapalinách.
Dĺžka kábla: 1 m
Konektor: BNC
Vyhotovenie: sklo, vodeodolné
Teplotné čidlo: vstavané
Plastová pH elektróda s dvojitým spojom, BNC konektorom a 2 metrovým káblom určená pre merače Adwa.
Ideálne pre prístroje HORIBA LAQUA-DO210-K, LAQUA-DO220-K, LAQUA-PD210-K a LAQUA-PD220-K.
Senzor GP-105 je možné použiť so všetkými ELMETRON testermi zo série 100 s funkciou merania pH. Sú to: CP-101, CP-102, CP-103, CP-105, CPC-105 a CX-105.
Táto elektróda umožňuje meranie vo veľmi širokom rozsahu vzoriek: VODA, ODPADOVÁ VODA, KONTAMINOVANÉ VZORKY, KOZMETIKA, ČISTIACE PROSTRIEDKY, ORGANICKÉ MATERIÁLY, BIELKOVINY, MAZIVÁ, OLEJE, VÍNO, MÄSO, SYRY, atď. Nemala by sa používať na meranie ultračistej vody, ako je destilovaná alebo deionizovaná voda.
Najskôr sa prihláste.
Prihlásiť sa