Zoznam produktov výrobcu / značky: Adwa

Spoločnosť Adwa Instruments bola založená v roku 1998 a je jedným z popredných výrobcov prístrojov na meranie pH, vodivosti, ORP, rozpusteného kyslíka a teploty pre výskum a priemysel.

Spoločnosť Adwa Instruments so sídlom v maďarskom Szegede s výrobným závodom v Rumunsku v Európe sa špecializuje prostredníctvom celosvetovej distribučnej siete na poskytovanie špičkových prístrojov a služieb.


Vďaka spätnej väzbe od zákazníkov sme vyvinuli rad užívateľsky prívetivých výrobkov, ktoré sú odolné, spoľahlivé a presné, s vynikajúcim pomerom cena / výkon. Všetky naše prístroje sa dodávajú kompletné s potrebnými elektródami, sondami, kalibračnými roztokmi a sú pripravené na použitie. Niektoré jednotky kombinujú dva alebo viac parametrov, čím poskytujú pridanú univerzálnosť a vynikajúcu hodnotu za peniaze. Od základných ručných prístrojov až po naše vysoko výkonné laboratórne prístroje stolných počítačov má Adwa Instruments povesť spoľahlivosti a presnosti.


Celková kvalita a spokojnosť zákazníka sú hlavnými zásadami spoločnosti Adwa Instruments. Snažíme sa predvídať, porozumieť a ísť nad rámec očakávaní našich zákazníkov. Celková kvalita si vyžaduje neustále zlepšovanie všetkých našich procesov, výrobkov a služieb.
Výsledkom je, že naša firemná filozofia je zameraná na úplnú spokojnosť zákazníka.

Detaily
Zobrazených 1 - 12 z 33 položiek
Zobrazených 1 - 12 z 33 položiek