×

Elmetron GPX-105s Náhradná pH hlavica na znečistené vzorky pre tester CP-105

GPX-105s hlavica je navrhnutá pre Elmetron testery série 100.

Táto hlavica umožňuje meranie vo veľmi širokom rozsahu vzoriek:
VODA, ODPADOVÁ VODA, KONTAMINOVANÉ VZORKY, KOZMETIKA, ČISTIACE PROSTRIEDKY, ORGANICKÉ MATERIÁLY, BIELKOVINY, MAZIVÁ, OLEJE, VÍNO, MÄSO, SYRY...

Nemala by sa používať na meranie ultračistej vody, ako je destilovaná alebo deionizovaná voda.

Čítajte viacZobraziť menej
132,00 € (s DPH)

110,00 €   bez DPH

GPX-105s
Vieme naskladniť do 7 prac. dní

Logo: CardPay Logo: VISA Logo: VISA Electron Logo: MasterCard Logo: Maestro Logo: Diners Club International Logo: Overené VISA Logo: MasterCard SecureCode Logo: Apple Pay Logo: Google Pay

Popis

Hlavica má jedinečnú špecifickú konštrukciu, ktorá umožňuje meranie kvapalín, polotuhých vzoriek alebo pôdy bez rizika upchatia elektrolytického spojenia (membrány). Vyznačuje sa rýchlou reakciou v čistej vode a vzorkách pri nízkej teplote. Má veľmi dobrú mechanickú odolnosť.

Konštrukcia elektródy je neobvyklá, presne nasadená objímka na konci elektródy vytvára „medzispoj“, ktorý chráni skutočný prechod (membránu) elektródy pred upchatím, zaisťuje stabilné meranie v týchto typoch kvapalín alebo polotekutej hmoty, v ktorej ostatné elektródy rýchlo prestanú fungovať. Takáto konštrukcia je vysoko odolná proti zanášaniu tukmi, bielkovinami alebo inými usadeninami.

Prvky sklenených elektród sú chránené plastovou objímkou.
Plastová objímka, ktorá chráni prechod, je integrálnou súčasťou elektródy. Bez objímky nie je možné použiť elektródu. Objímku je možné vymeniť a jej druh závisí od typu meranej vzorky.

Strojové spracovanie skla zaisťuje vysokú presnosť lícovania prvkov v sklenenej a plastovej elektróde, ktorá je nevyhnutná pre správnu funkciu. Pri správnom zaobchádzaní je životnosť elektródy dlhšia ako pri štandardných elektródach. Priemerná životnosť sú 2 až 4 roky.

Pravidelne, v priemere každý 1 mesiac, by sa mala objímka odstrániť, odhalený golier opláchnuť, aby sa odstránil starý gél, a naliať nový gél.
Kužeľová membrána je tvrdená, čo umožňuje jej použitie na priame penetračné merania, napr. v mäse alebo syre.

Technické špecifikácie

Rozsah pH 0 až 14 pH
Nulový bod 7,0 ± 0,4 pH
Typ elektródy intermediate junction Ag/AgCl
Elektrolyt koncentrované 3M KCl
Membrána sklenená, kónická
Rozsah teploty 0 až 60 °C
Priemer 12,0 mm
Dĺžka 120 mm ±5 mm
Minimálna úroveň ponoru 20 mm
Maximálna úroveň ponoru 100 mm
Materiál polypropylén
Konektor špeciálna prípojka na CP-105
Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
GPX-105s
Recenzie
Žiadne názory
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
96,50 € (s DPH)

ECF-1 je sonda na ponorné alebo prietokové meranie vodivosti. Široký merací rozsah (0 až 400 mS/cm) umožňuje použitie v mnohých oblastiach. Sonda sa odporúča na meranie v odpadových vodách, kvapalinách s usadeninami, obsahujúcich mastnotu, olej, kyseliny alebo zásady, prírodnej vode, vodovodnej vode a aj na meranie vo vodných farbách.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia