×

Lovibond Scuba 3s Fotometer pre bazény a vírivky

Inteligentný digitálny tester pre pokročilú kontrolu kvality vody v bazénoch a vírivkách. Testuje až 11 parametrov: chlór (celkový, voľný, viazaný), bróm, pH, alkalitu, vápnikovú tvrdosť, kyselinu kyanurová, aktívny kyslík, meď a fosforečnany.

Čítajte viacZobraziť menej
150,00 € (s DPH)

125,00 €   bez DPH

216200
Naskladňujeme
Príslušenstvo
Popis
 • NFC: Prenos dát cez čip
  Pasívny NFC čip v Scuba3s zaisťuje bezdrôtový prenos dát do externého zariadenia s aktívnou NFC čítačkou (napr. smartfón). Funguje to, ako keby ste pri nákupe použili svoju debetnú kartu: Jednoducho podržte mobilný telefón v blízkosti Scuba3s – a všetko je na zariadení. Všetky dátové záznamy sa prenášajú súčasne a sú okamžite dostupné v aplikácii PoolAssistant na vyhodnotenie. Súbor údajov obsahuje sériové číslo a verziu firmvéru zariadenia, názov a číslo metódy, dátumy a čas merania, výsledky a jednotky. Na ukladanie dát je k dispozícii aj cloud.
 • Aplikácia PoolAssistant: Rýchly prehľad vždy a všade
  Aplikácia PoolAssistant vám pomôže vyhodnotiť výsledky merania. Po prenose cez NFC môžu až 3 používatelia okamžite vyvolať údaje pre každý meraný parameter pre maximálne 5 bazénov. Aplikácia tiež vyhodnocuje výsledky ako diagramy a poskytuje nástroje pre správnu starostlivosť o bazén, vhodnú chémiu a kvalitu vody. V sekcii FAQ sú zodpovedané všetky dôležité otázky o starostlivosti o bazénovú vodu, hygiene vody či Langelierovom indexe. Môžete tu tiež získať cenné rady.
 • Svetelné signály pre okamžitú istotu
  Svetelné signály v Scuba3s okamžite prostredníctvom farebného podsvietenia displeja ukážu, či výsledok merania „sedí“ alebo nie. Ak svieti zelená, výsledok merania je v ideálnom meracom rozsahu a môžete sa začať baviť v bazéne. Ak je svetlo červené, odporúča sa opatrnosť: Výsledok merania je nad alebo pod celosvetovo akceptovaným rozsahom merania pre bezpečné plávanie. Aj pri vyhodnocovaní údajov pomocou aplikácie PoolAssistant sú výsledky klasifikované zelenou a červenou signálnou farbou. Aplikácia vám tiež pomôže nájsť príčinu.
 • Viac parametrov merania
  S 11 testami ponúka Scuba3s ešte viac možností kontroly kvality vody v bazéne na základe najdôležitejších zložiek. Na tento účel si vyberte niekoľkými stlačeniami tlačidiel: chlór (celkový, voľný, viazaný), bróm, hodnota pH, alkalita-m, tvrdosť vápnika, kyselina kyanurová, aktívny kyslík, meď a fosfát poskytujú informácie o tom, či je kvalita vody v bazéne dostatočná. Proces merania je teraz ešte rýchlejší.
 • Nový dizajn, viac funkcií
  Jeho ergonomický dizajn zostáva zachovaný: Scuba3s pohodlne padne aj do jednej ruky. Chrbát je sploštený, takže všade pekne sadne. So skrutkovacím priestorom na batérie je elektronický bazénový tester zaručene vodotesný a zapojí sa do každej bazénovej zábavy so spoľahlivými výsledkami. So 4 multifunkčnými tlačidlami sa ľahko zorientujete v používateľskom menu na väčšom displeji sprevádzanom intuitívnymi animáciami a ikonami.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE:

Optika Biela LED, viackanálový optický senzor s difúzorom
Displej LCD bodová matica s podsvietením (biela/červená/zelená), 35 x 25 mm
Rozhrania NFC (Near Field Communication)
Ovládanie Fóliová klávesnica
Automatické vypnutie Áno
Vnútorná pamäť 100 dátových súborov
Napájanie 2 batérie (AA)
Životnosť batérie asi 5000 meraní (bez podsvietenia)
Prenosnosť Prenosný
Stupeň znečistenia 2
Maximálna nadmorská výška 3500 m
Podmienky prostredia teplota: 5-50 °C, relatívna vlhkosť: 30-95 % bez kondenzácie
Trieda ochrany IPX7-Chránené proti účinkom dočasného ponorenia do vody podľa DIN EN 60529
Súlad CE
UKCA
Rozmery 70 x 45 x 145 mm
Hmotnosť 165 g

ROZSAHY MERANIA:

Testovací parameter Rozsah merania Metóda č. Chemická metóda
Alkalinity-m T 5 - 300 mg/L CaCO3 30 Acid / Indicator
Bromine T 0.2 - 13.5 mg/L Br2 80 DPD
Chlorine T 0.1 - 6.0 mg/L Cl2 100 DPD
Copper T 0.1 - 5 mg/L Cu M150 Biquinoline
CyA T 20 - 120 mg/L CyA 160 Melamine
Hardness Calcium (B) T 50 - 500 mg/L CaCO3 M191 Murexide
Oxygen active T 0.2 - 10 mg/L O2 M290 DPD
Phosphate LR T 0.06 - 3.0 mg/L PO4 M320 Phosphomolybdenum Blue
pH-value T 6.5 - 8.4 pH 330

OBSAH BALENIA:

 • Scuba3s v plastovom boxe
 • 20 ks tabletkových reagencií DPD No.1
 • 20 ks tabletkových reagencií Phenol Red Photometer
 • 10 ks tabletkových reagencií DPD No.3 Evo
 • 10 ks tabletkových reagencií CyA-Test
 • 10 ks tabletkových reagencií Alka-M-Photometer
 • 10 ks tabletkových reagencií Calcio-H No.1
 • 10 ks tabletkových reagencií Calcio-H No.2
 • 2 ks batérií (AA)
 • modré viečko
 • miešadlo
 • návod na použitie
Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
216200
Recenzie
Žiadne názory
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (12)
169,00 € (s DPH)

Fotometer PoolLab® 2.0 je cenovo výhodný, pohodlný a ľahko použiteľný prístroj na údržbu vášho domáceho bazéna. Poskytuje presné merania hladín chemických látok v bazénovej vode, čím vám pomáha predchádzať problémom a udržiavať vodu v bazéne čistú a zdravú. Pevná, ale vymeniteľná trojitá meracia kyvetka umožňuje rýchly odber vzoriek jednoduchým ponorením vodotesného prístroja PoolLab® s krytím IP68 do vody. 9 tlačidiel umožňuje priamy prístup k operácii ZERO (potrebné len 1 x na jednu meranú dávku) a k 24 rôznym parametrom vody v bazéne. Fotometer PoolLab® 2.0 má zabudované rozhranie Bluetooth® aj WiFi, ktoré umožňuje buď aktívne pripojenie k bezplatnému softvéru a aplikácii LabCom®, alebo automatickú synchronizáciu údajov s LabCom® Cloud.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia