Vitajte na našom zmodernizovanom e-shope!
Neustále sa snažíme zlepšovať vaše nákupné skúsenosti a veríme, že tieto zmeny vám prinesú jednoduchšie a pohodlnejšie nakupovanie.
Stále pracujeme na vylepšovaní nášho katalógu, niektoré položky však môžu byť aktuálne bez podrobnejšieho popisu. Ospravedlňujeme sa za dočasné nepríjemnosti a ďakujeme za pochopenie!
Tím e-shopu

×

VWR Falkonky, 15 ml, 50 ks

Odstredivé skúmavky s plochým uzáverom a tesniacim krúžkom, nestrerilné, 17000×g

Objem: 15 ml
Materiál: PP
Balenie: 2 stojany = 50 kusov

Čítajte viacZobraziť menej
20,60 € (s DPH)

17,17 €   bez DPH

525-1081
Na sklade

Logo: CardPay Logo: VISA Logo: VISA Electron Logo: MasterCard Logo: Maestro Logo: Diners Club International Logo: Overené VISA Logo: MasterCard SecureCode Logo: Apple Pay Logo: Google Pay

Popis
Tieto nepriepustné odstredivkové skúmavky s kónickým dnom zabraňujú zlomeniu a úniku počas vysokorýchlostného odstreďovania a sú vyrobené z necytotoxickej živice lekárskej kvality, ktorá umožňuje používateľom ľahko vidieť objem a farbu vzorky.

  • Ľahko čitateľné čierne stupnice v krokoch ± 2 %.
  • Obsahuje veľkú, bielo matnú plochu na písanie
  • Bez RNázy, DNázy a endotoxínu
  • Autoklávovateľné pri 121 °C a zmraziteľné na –80 °C

Ploché uzávery sú odolné voči úniku a majú zalisovaný elastomérový tesniaci krúžok, ktorý udržuje utesnené rúrky úplne bezpečné. Tieto uzávery sú ideálne na vortexovanie chemikálií a dlhé inkubácie rockerov.

Certifikácie: Vyrobené v prostredí miestnosti triedy 100000. Vyrobené v súlade so systémom manažérstva kvality ISO 13485:2016 a ISO 9001:2015. Spĺňajú požiadavky RoHS.

Pozor: Uzávery musia byť pri autoklávovaní voľne pripevnené k skúmavkám.
Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
525-1081
Recenzie
Žiadne názory
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
138,00 € (s DPH)

LAQUAtwin kompaktné testery sú jednoduché a ľahko ovládateľné. Poskytujú spoľahlivé a presné meranie používajúc rovnaký princíp testovania ako laboratórne elektródy. Testery môžete používať kdekoľvek a kedykoľvek. Nemusíte sa obávať vody alebo nepriaznivého počasia počas merania. Pomocou podsvieteného displeja môžete zobraziť výsledok aj na miestach so slabým osvetlením.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia