Vitajte na našom zmodernizovanom e-shope!
Neustále sa snažíme zlepšovať vaše nákupné skúsenosti a veríme, že tieto zmeny vám prinesú jednoduchšie a pohodlnejšie nakupovanie.
Stále pracujeme na vylepšovaní nášho katalógu, niektoré položky však môžu byť aktuálne bez podrobnejšieho popisu. Ospravedlňujeme sa za dočasné nepríjemnosti a ďakujeme za pochopenie!
Tím e-shopu

×

Lovibond Verifikačný štandard na chlór 1,5 mg/l, 100 ml

Prednosti

  • Roztoky pripravené na použitie
  • Presne upravené koncentrácie
  • Prispôsobené špeciálnym použitiam
  • Multištandardy s dopĺňacím roztokom
Čítajte viacZobraziť menej
24,00 € (s DPH)

20,00 €   bez DPH

48105510
Na sklade

Logo: CardPay Logo: VISA Logo: VISA Electron Logo: MasterCard Logo: Maestro Logo: Diners Club International Logo: Overené VISA Logo: MasterCard SecureCode Logo: Apple Pay Logo: Google Pay

Popis

Zabezpečenie kvality analytických postupov je predpokladom spoľahlivej analýzy vody. S novými roztokmi ValidCheck Standard má používateľ na túto úlohu pripravené riešenia. Presne nastavené koncentrácie sú prispôsobené príslušnému použitiu. Riedenie sa vynechá.
S ValidCheck Multistandards môže používateľ okamžite skontrolovať všetky dôležité analytické metódy s jedným produktom: anióny a kovy pri analýze pitnej vody alebo analýze čistenia a procesu odpadových vôd. Okrem toho multištandardy obsahujú doplňovací roztok, pomocou ktorého je možné spoľahlivo určiť vplyv matrice vzorky na výsledok analýzy.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
48105510
Recenzie
Žiadne názory
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (9)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia