Vitajte na našom zmodernizovanom e-shope!
Neustále sa snažíme zlepšovať vaše nákupné skúsenosti a veríme, že tieto zmeny vám prinesú jednoduchšie a pohodlnejšie nakupovanie.
Stále pracujeme na vylepšovaní nášho katalógu, niektoré položky však môžu byť aktuálne bez podrobnejšieho popisu. Ospravedlňujeme sa za dočasné nepríjemnosti a ďakujeme za pochopenie!
Tím e-shopu

×

HORIBA LAQUAtwin Ca-11C Tester ionizovaného vápnika v hovädzej krvi

Nový model LAQUAtwin CA-11C bol špeciálne vyvinutý na meranie ionizovaného vápnika v krvi u kráv. Ionizovaný vápnik presnejšie odráža súčasnú kalcemickú krvnú situáciu v porovnaní s celkovým vápnikom v krvi, pretože sa rovná voľným dostupným vápenatým iónom.

Čítajte viacZobraziť menej
816,00 € (s DPH)

680,00 €   bez DPH

1300084982
Vieme naskladniť do 15 prac. dní

Logo: CardPay Logo: VISA Logo: VISA Electron Logo: MasterCard Logo: Maestro Logo: Diners Club International Logo: Overené VISA Logo: MasterCard SecureCode Logo: Apple Pay Logo: Google Pay

Popis

Mliečna horúčka alebo subklinická hypokalcémia (SCH) je závažným problémom dojníc. Celkové hladiny vápnika v krvi kráv po laktácii klesajú. Meraním hladín ionizovaného vápnika v krvi kravy sa môže liečba začať skôr a je účinnejšia.

Princíp merania

Ión selektívna elektróda

Minimálny objem vzorky

0,3 ml

Rozsah merania

0,1 až 5,0 mmol/l

Rozlíšenie

0,1 mmol/l

Presnosť

±20 % aktuálnej hodnoty

Maximum kalibračných bodov

2(1,25 mmol/l a 2,50 mmol/l

Funkcie

Automatické rozpoznanie štandardov, automatické podržanie výsledku, automatická stabilizácia výsledku, automatické vypnutie (30 min.), indikátor slabej batérie, IP67 vodotesnosť a prachuodolnosť, vymeniteľný senzor

Displej

Vlastný (monochromatický) digitálny LCD s podsvietením

Prevádzková teplota / vlhkosť

5 až 40 °C / 85 % alebo menej relatívnej vlhkosti (bez kondenzácie)

Životnosť batérie

Približne 400 hodín nepretržitého použitia bez podsvietenia

Materiál

ABS epoxidové telo / plochá sklenená elektróda

Rozmery

164 x 29 x 20 mm (bez výčnelkov)

Hmotnosť

Približne 55 g (vrátane senzora a batérií)

Súčasťou balenia je:

  • LAQUAtwin merač so senzorom
  • kalibračný štandard 1,25 mmol/l a 2,50 mmol/l (25 ml)
  • čistiaci roztok (250 ml)
  • strička (60 ml)
  • batéria CR2032 (2 ks)
  • prenosný kufrík
  • návod v slovenčine
Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
1300084982
Recenzie
Žiadne názory
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
106,20 € (s DPH)

CP-105 je vodotesný tester s meraním pH a teploty. Krytie testera je kompletne odolné voči vlhkosti. Meranie pH je automaticky kompenzované od teploty, ktorá môže byť zobrazovaná na displeji v jednotkách  °C alebo °F. Tester je vhodný na meranie hodnoty pH v čistých alebo v málo znečistených vodách v priemyselnom odvetí.

201,60 € (s DPH)

LAQUAtwin kompaktné testery sú jednoduché a ľahko ovládateľné. Poskytujú spoľahlivé a presné meranie používajúc rovnaký princíp testovania ako laboratórne elektródy. Testery môžete používať kdekoľvek a kedykoľvek. Nemusíte sa obávať vody alebo nepriaznivého počasia počas merania. Pomocou podsvieteného displeja môžete zobraziť výsledok aj na miestach so slabým osvetlením.

31,00 € (s DPH)

Mikroprocesorom riadený tester kvality vody AP-1, ktorého výsledkom je rýchle a stabilné meranie  hodnoty TDS. Prístroj je vybavený automatickou teplotnou kompenzáciou, LCD displejom, funkciu HOLD a automatickým sa vypínaním po 5 minútach nepoužívania.

51,80 € (s DPH)

AD33 je vodotesný tester vodivosti s meraním a zobrazovaním teploty. Prevedenie testera je kompletné odolné voči vlhosti. Meranie vodivosti je kompenzované od teploty, ktorá je zobrazovaná na spodnom riadku LCD displeja a môže byť zobrazovaná v jednotkách °C alebo °F.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia