Vitajte na našom zmodernizovanom e-shope!
Neustále sa snažíme zlepšovať vaše nákupné skúsenosti a veríme, že tieto zmeny vám prinesú jednoduchšie a pohodlnejšie nakupovanie.
Stále pracujeme na vylepšovaní nášho katalógu, niektoré položky však môžu byť aktuálne bez podrobnejšieho popisu. Ospravedlňujeme sa za dočasné nepríjemnosti a ďakujeme za pochopenie!
Tím e-shopu

×

Lovibond Tekuté reagencie na peroxid vodíka pre MD fotometre - exspirované

EXSPIRÁCIA: 02/2024

Rozsah merania: 1 až 50 mg/l H2O2

Balenie: fľaštička, 15 ml

Čítajte viacZobraziť menej
Akciová ponuka
2,00 € (s DPH) 57,00 €
-55,00 €

1,67 €   bez DPH

424991e
Na sklade

Logo: CardPay Logo: VISA Logo: VISA Electron Logo: MasterCard Logo: Maestro Logo: Diners Club International Logo: Overené VISA Logo: MasterCard SecureCode Logo: Apple Pay Logo: Google Pay

Popis

Pretože veľkosť a počet kvapiek majú rozhodujúci vplyv na výsledný farebný komplex, je potrebné pridávať reagencie s vysokou presnosťou.

Skladovateľnosť kvapalných reagencií sa znižuje dočasným kontaktom so vzdušným kyslíkom pri otvorení fľaše, ako aj nevhodným skladovacím prostredím (slnečné žiarenie alebo vysoké teploty).

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
424991e
Recenzie
Žiadne názory
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
44,35 € (s DPH) 63,36 €
-30%

ZÁNOVNÝ KUS: zákazník prístroj vrátil, lebo zistil, že mu nevyhovoval rozsah merania. Z balenia je použitých 8 ks reagencií s dlhou EXP. 02/2026. 

Jednoparametrový LED kolorimeter na stanovenie dusičnanov LR - nízky rozsah. Prístroj na navrhnutý pre merania v slanej vode. Presnejšia alternatíva k testovacím sadám. Jednoduché meranie vďaka ovládaniu 1 tlačidlom. Poskytuje rýchlé a presné výsledky.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia