Vitajte na našom zmodernizovanom e-shope!
Neustále sa snažíme zlepšovať vaše nákupné skúsenosti a veríme, že tieto zmeny vám prinesú jednoduchšie a pohodlnejšie nakupovanie.
Stále pracujeme na vylepšovaní nášho katalógu, niektoré položky však môžu byť aktuálne bez podrobnejšieho popisu. Ospravedlňujeme sa za dočasné nepríjemnosti a ďakujeme za pochopenie!
Tím e-shopu

×

Lovibond Minitester na meranie voľného chlóru a pH

Minitester je vhodný na sledovanie parametrov vody v bazénoch a vírivkách. Na testeri sú zobrazené 2 farebné stupnice. Jedna farebná stupnica zodpovedá meraciemu rozsahu hodnoty pH od 6,8 - 8,2. Druhá farebná stupnica zodpovedá meraciemu rozsahu voľného chlóru od 0,1 - 3,0 mg/l.

Čítajte viacZobraziť menej
20,00 € (s DPH)

16,67 €   bez DPH

157520
Na sklade

Logo: CardPay Logo: VISA Logo: VISA Electron Logo: MasterCard Logo: Maestro Logo: Diners Club International Logo: Overené VISA Logo: MasterCard SecureCode Logo: Apple Pay Logo: Google Pay

Popis

Do testera sa načrie meraná voda po značku, ktorá je zobrazená na testeri a vloží sa 1 ks priloženej tablety. Testovaná voda sa sfarbí a porovná s farebným odtieňom na testeri, ku ktorému je pridelená číselná hodnota pH alebo voľného chlóru.

Príslušenstvo:
K testeru sa dodáva v balení 20 ks tabliet na meranie hodnoty pH a 20 ks tabliet na meranie voľného chlóru.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
157520
Recenzie
Žiadne názory
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
15,00 € (s DPH)

Tieto testovacie sady sú špeciálne vyvinuté na testovanie kotlových, chladiacich a priemyselných prevádzkových vôd. Využívajú kolorimetrické aj titrimetrické techniky. Každá testovacia súprava obsahuje všetky potrebné chemikálie a činidlá v tekutej alebo práškovej forme na vykonanie testov. Podrobné pokyny obsahujú vysvetlenie postupu testu krok za krokom.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia