Vitajte na našom zmodernizovanom e-shope!
Neustále sa snažíme zlepšovať vaše nákupné skúsenosti a veríme, že tieto zmeny vám prinesú jednoduchšie a pohodlnejšie nakupovanie.
Stále pracujeme na vylepšovaní nášho katalógu, niektoré položky však môžu byť aktuálne bez podrobnejšieho popisu. Ospravedlňujeme sa za dočasné nepríjemnosti a ďakujeme za pochopenie!
Tím e-shopu

×

Lovibond MD 100 Fotometer na oxid chloričitý (chlórdioxid)

MD 100 je jednoparametrový fotometer pre analýzu kvality vody. Robustný dizajn robí tento prístroj úplne prenosným a je ideálny pre použitie v teréne.

Rozsah merania: 0,04 - 3,8 mg/l ClO2

Čítajte viacZobraziť menej
550,00 € (s DPH)

458,33 €   bez DPH

276035
Vieme naskladniť do 15 prac. dní

Logo: CardPay Logo: VISA Logo: VISA Electron Logo: MasterCard Logo: Maestro Logo: Diners Club International Logo: Overené VISA Logo: MasterCard SecureCode Logo: Apple Pay Logo: Google Pay

Príslušenstvo
Popis

Chlórdioxid sa bežne testuje v rôznych mestských vodných, odpadových a priemyselných vodných systémoch. Tento prístroj je vopred naprogramovaný na dva testovacie rozsahy. Obe metódy využívajú metódu DPD a používajú reagencie Lovibond Powder Pack v závislosti od zvoleného rozsahu.

Kvalitu a presné meranie garantuje značka renomovaného nemeckého výrobcu Lovibond. Meranie sa vykonáva pomocou priložených práškových reagencií, ktoré sa nasypú do testovanej vzorky vody a následne sa vložia sa do fotometra. Po stlačení tlačítka sa na veľkom prehľadnom displeji zobrazí aktuálna hodnota merania.

Vyhotovenie fotometra je vodotesné.

Príslušenstvo:
Fotometer sa dodáva v plastovom kufríku s 9 V batériou, 3 sklenými bankami, 100 ks práškových reagencií na voľný chlór, 100 ks tabletkami na glycín a s užívateľskou príručkou.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
276035
Recenzie
Žiadne názory
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (10)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia