Vitajte na našom zmodernizovanom e-shope!
Neustále sa snažíme zlepšovať vaše nákupné skúsenosti a veríme, že tieto zmeny vám prinesú jednoduchšie a pohodlnejšie nakupovanie.
Stále pracujeme na vylepšovaní nášho katalógu, niektoré položky však môžu byť aktuálne bez podrobnejšieho popisu. Ospravedlňujeme sa za dočasné nepríjemnosti a ďakujeme za pochopenie!
Tím e-shopu

×

Lovibond MD 100 Fotometer na pH, voľný a celkový chlór

MiniDirect je malý, ľahký, ručný fotometrický systém pre meranie voľného a celkového chlóru. Fotometer je vhodný pre meranie obsahu chlóru v bazénoch ale i v pitnej vode.

Rozsahy merania:

pH 6.5 - 8.4

0.02 - 2 mg/l Cl2

Čítajte viacZobraziť menej
590,00 € (s DPH)

491,67 €   bez DPH

278030
Na sklade

Logo: CardPay Logo: VISA Logo: VISA Electron Logo: MasterCard Logo: Maestro Logo: Diners Club International Logo: Overené VISA Logo: MasterCard SecureCode Logo: Apple Pay Logo: Google Pay

Príslušenstvo
Popis

Lovibond MD 100 fotometer je multiparametrový prístroj, ktorý umožňuje rýchle a jednoduché meranie kvality vody. Spoľahlivo meria voľný, celkový a kombinovaný chlór s práškovými reagenciami a pH s tabletkami. Ideálny je na testovanie bazénov. Kufríková sada MD 100 je vybavená na okamžité použitie so všetkými reagenciami a príslušenstvom potrebným na testovanie.

Kvalitu a presné meranie garantuje značka renomovaného nemeckého výrobcu Lovibond. Meranie sa vykonáva pomocou priložených práškových reagencií, ktoré sa nasypú do testovanej vzorky vody a následne sa vložia sa do fotometra. Po stlačení tlačítka sa na veľkom prehľadnom displeji zobrazí aktuálna hodnota voľného alebo viazaného chlóru v závislosti od pridaného práškového reagentu.

Vyhotovenie fotometra je vodotesné.

Príslušenstvo:
Fotometer sa dodáva v plastovom kufríku s 9V batériou, 3 sklenými bankami, 100 ks práškových reagencií pre meranie voľného a 100 ks práškových reagencií pre meranie celkového chlóru, 100 ks tabletiek Phenol red na pH a s užívateľskou príručkou.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
278030
Recenzie
Žiadne názory
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
31,00 € (s DPH)

Mikroprocesorom riadený tester kvality vody AP-1, ktorého výsledkom je rýchle a stabilné meranie  hodnoty TDS. Prístroj je vybavený automatickou teplotnou kompenzáciou, LCD displejom, funkciu HOLD a automatickým sa vypínaním po 5 minútach nepoužívania.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (10)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia