×

Lovibond MD 100 Fotometer na pH, voľný a celkový chlór

MiniDirect je malý, ľahký, ručný fotometrický systém pre meranie voľného a celkového chlóru. Fotometer je vhodný pre meranie obsahu chlóru v bazénoch ale i v pitnej vode.

Rozsahy merania:

pH 6.5 - 8.4

0.02 - 2 mg/l Cl2

Čítajte viacZobraziť menej
590,00 € (s DPH)

491,67 €   bez DPH

278030
Na sklade
Príslušenstvo
Popis

Lovibond MD 100 fotometer je multiparametrový prístroj, ktorý umožňuje rýchle a jednoduché meranie kvality vody. Spoľahlivo meria voľný, celkový a kombinovaný chlór s práškovými reagenciami a pH s tabletkami. Ideálny je na testovanie bazénov. Kufríková sada MD 100 je vybavená na okamžité použitie so všetkými reagenciami a príslušenstvom potrebným na testovanie.

Kvalitu a presné meranie garantuje značka renomovaného nemeckého výrobcu Lovibond. Meranie sa vykonáva pomocou priložených práškových reagencií, ktoré sa nasypú do testovanej vzorky vody a následne sa vložia sa do fotometra. Po stlačení tlačítka sa na veľkom prehľadnom displeji zobrazí aktuálna hodnota voľného alebo viazaného chlóru v závislosti od pridaného práškového reagentu.

Vyhotovenie fotometra je vodotesné.

Príslušenstvo:
Fotometer sa dodáva v plastovom kufríku s 9V batériou, 3 sklenými bankami, 100 ks práškových reagencií pre meranie voľného a 100 ks práškových reagencií pre meranie celkového chlóru, 100 ks tabletiek Phenol red na pH a s užívateľskou príručkou.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
278030
Recenzie
Žiadne názory
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...
31,00 € (s DPH)

Mikroprocesorom riadený tester kvality vody AP-1, ktorého výsledkom je rýchle a stabilné meranie  hodnoty TDS. Prístroj je vybavený automatickou teplotnou kompenzáciou, LCD displejom, funkciu HOLD a automatickým sa vypínaním po 5 minútach nepoužívania.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (12)
169,00 € (s DPH)

Fotometer PoolLab® 2.0 je cenovo výhodný, pohodlný a ľahko použiteľný prístroj na údržbu vášho domáceho bazéna. Poskytuje presné merania hladín chemických látok v bazénovej vode, čím vám pomáha predchádzať problémom a udržiavať vodu v bazéne čistú a zdravú. Pevná, ale vymeniteľná trojitá meracia kyvetka umožňuje rýchly odber vzoriek jednoduchým ponorením vodotesného prístroja PoolLab® s krytím IP68 do vody. 9 tlačidiel umožňuje priamy prístup k operácii ZERO (potrebné len 1 x na jednu meranú dávku) a k 24 rôznym parametrom vody v bazéne. Fotometer PoolLab® 2.0 má zabudované rozhranie Bluetooth® aj WiFi, ktoré umožňuje buď aktívne pripojenie k bezplatnému softvéru a aplikácii LabCom®, alebo automatickú synchronizáciu údajov s LabCom® Cloud.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia