×

Adwa ECO209 Kontinuálny monitor pH

ECO209 je kontinuálny monitor pH vhodný na neustále monitorovanie úrovne pH danej vzorky vody alebo roztoku, ako sú akváriové nádrže, jazierka, hydroponické systémy a iné.

Čítajte viacZobraziť menej
97,70 € (s DPH)

81,42 €   bez DPH

ECO209
Na sklade

Logo: CardPay Logo: VISA Logo: VISA Electron Logo: MasterCard Logo: Maestro Logo: Diners Club International Logo: Overené VISA Logo: MasterCard SecureCode Logo: Apple Pay Logo: Google Pay

Popis

Je ľahko použiteľný, s funkciami jednoduchej údržby, automatickou teplotnou kompenzáciou pre presné údaje v akomkoľvek prostredí, 2 kalibračnými bodmi pre lepšiu presnosť a ľahko čitateľným veľkým LCD displejom.

ECO209 je dodávaný s 12V DC adaptérom, plastovou pH elektródou, kalibračným roztokom, skrutkovačom na účely kalibrácie a teplotným nerezovým čidlom.

Gélom plnená pH elektróda je vymeniteľná a bola špeciálne navrhnutá tak, že systém otvorených spojov zaručuje väčšiu odolnosť proti upchávaniu v roztokoch hnojív. Ide o dôležité vylepšenie zabezpečujúce dlhšiu životnosť vašej elektródy.

 

Dodáva sa v kartónovej škatuli s 12 V DC adaptérom, pH elektródou AD1230B, kalibračným roztokom vo vrecúškach (pH4 a pH7, každé po 20 ml), skrutkovačom na kalibráciu a návodom na použitie.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
ECO209
Recenzie
Žiadne názory
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (6)
51,00 € (s DPH)

Senzor LBS-10 LeakBlock môže byť použitý v mnohých situáciách, keď chcete, aby sa zabránilo záplavám a zbytočným únikom. LBS-10 je ideálny pre tradičné použitia: systémy RO, vstupy filtračného systému a jednotlivé filtre. Robustná komerčná konštrukcia nášho uzatváracieho ventilu umožňuje, aby bol senzor LBS-10 LeakBlock použitý pre ďalšie použitia.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia