×

Adwa ECO406 Kontinuálny monitor EC

Tieto nepretržité indikátory sú navrhnuté pre jednoduchú údržbu, presné odčítanie výsledkov a nákladovo efektívny účel, aby spĺňali všeobecné požiadavky všetkých používateľov. Dodáva sa s funkciami, ako je automatická teplotná kompenzácia a jednobodová manuálna kalibrácia, vďaka ktorým sú tieto monitory ešte spoľahlivejšie. Merače sú dodávané s epoxidovým telom EC sondy pre dlhšiu životnosť, nerezovým teplotným čidlom pre automatickú teplotnú kompenzáciu a s kalibračným roztokom a skrutkovačom pre kalibračné účely. Ideálny nástroj na nepretržité monitorovanie vášho živného roztoku bez toho, aby ste sa museli obávať vybitých batérií.

Čítajte viacZobraziť menej
97,70 € (s DPH)

81,42 €   bez DPH

ECO406
Na sklade
Popis

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE:

Rozsah 0 až 9.99 mS/cm
Rozlíšenie 0.01 mS/cm
Presnosť ±2 % z celej škály
Kalibrácia manuálna, 1 bodová
Teplotná kompenzácia automatická
Sonda AD7632
Prostredie 0 až 50 °C, rel. vlhkosť max 95 %
Napájanie externé, 12 V DC adaptér
Rozmery 120 x 134 x 54 mm
Hmotnosť asi 300 g

OBSAH BALENIA:
Dodáva sa v kartónovej škatuli s 12 V DC adaptérom, vodivostnou sondou AD7632, kalibračným roztokom vo vrecúšku (1413 µS, 20 ml), skrutkovačom na kalibráciu a návodom na použitie v slovenčine.

Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
ECO406
Recenzie
Žiadne názory
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (6)
97,70 € (s DPH)

Tieto priebežné indikátory sú určené pre jednoduchú údržbu, ľahké čítanie, presné meranie a nákladovo efektívne účely, tak aby spĺňali všeobecné požiadavky na všetok spektrum používateľovVybavené funkciami ako napríklad automatická teplotná kompenzácia a 1-bodová manuálna kalibrácia, ktoré robia tieto monitory o to spoľahlivejšími. Merače sú vybavené EC / TDS elektródou s epoxy krytom pre viac trvanlivú životnosť, teplotným čidlom z nerezu pre automatickú teplotnú kompenzáciu a kalibračnými roztokmi a skrutkovačom pre kalibračné účely. Ideálny nástroj pre neustále monitorovanie vašich nutričných roztokov bez toho, aby ste sa museli obávať vybitia batérií.

97,70 € (s DPH)

ECO209 je kontinuálny monitor pH vhodný na neustále monitorovanie úrovne pH danej vzorky vody alebo roztoku, ako sú akváriové nádrže, jazierka, hydroponické systémy a iné. Je ľahko použiteľný, s funkciami jednoduchej údržby, automatickou teplotnou kompenzáciou pre presné údaje v akomkoľvek prostredí, 2 kalibračnými bodmi pre lepšiu presnosť a ľahko čitateľným veľkým LCD displejom. ECO209 je dodávaný s 12V DC adaptérom, plastovou pH elektródou, kalibračným roztokom, skrutkovačom na účely kalibrácie a teplotným nerezovým čidlom. Gélom plnená pH elektróda je vymeniteľná a bola špeciálne navrhnutá tak, že systém otvorených spojov zaručuje väčšiu odolnosť proti upchávaniu v roztokoch hnojív. Ide o dôležité vylepšenie zabezpečujúce dlhšiu životnosť vašej elektródy.

51,00 € (s DPH)

Senzor LBS-10 LeakBlock môže byť použitý v mnohých situáciách, keď chcete, aby sa zabránilo záplavám a zbytočným únikom. LBS-10 je ideálny pre tradičné použitia: systémy RO, vstupy filtračného systému a jednotlivé filtre. Robustná komerčná konštrukcia nášho uzatváracieho ventilu umožňuje, aby bol senzor LBS-10 LeakBlock použitý pre ďalšie použitia.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia