Lovibond MD 100 Fotometer na pH, voľný a celkový chlór

278030

MiniDirect je malý, ľahký, ručný fotometrický systém pre meranie voľného a celkového chlóru. Fotometer je vhodný pre meranie obsahu chlóru v bazénoch ale i v pitnej vode.

Rozsahy merania:

pH 6.5 - 8.4

0.02 - 2 mg/l Cl2

Viac detailov

Na sklade

590,00 € s DPH

491,67 € bez DPH

Lovibond MD 100 fotometer je multiparametrový prístroj, ktorý umožňuje rýchle a jednoduché meranie kvality vody. Spoľahlivo meria voľný, celkový a kombinovaný chlór s práškovými reagenciami a pH s tabletkami. Ideálny je na testovanie bazénov. Kufríková sada MD 100 je vybavená na okamžité použitie so všetkými reagenciami a príslušenstvom potrebným na testovanie.

Kvalitu a presné meranie garantuje značka renomovaného nemeckého výrobcu Lovibond. Meranie sa vykonáva pomocou priložených práškových reagencií, ktoré sa nasypú do testovanej vzorky vody a následne sa vložia sa do fotometra. Po stlačení tlačítka sa na veľkom prehľadnom displeji zobrazí aktuálna hodnota voľného alebo viazaného chlóru v závislosti od pridaného práškového reagentu.

Vyhotovenie fotometra je vodotesné.

Príslušenstvo:
Fotometer sa dodáva v plastovom kufríku s 9V batériou, 3 sklenými bankami, 100 ks práškových reagencií pre meranie voľného a 100 ks práškových reagencií pre meranie celkového chlóru, 100 ks tabletiek Phenol red na pH a s užívateľskou príručkou.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii: (18)