Vitajte na našom zmodernizovanom e-shope!
Neustále sa snažíme zlepšovať vaše nákupné skúsenosti a veríme, že tieto zmeny vám prinesú jednoduchšie a pohodlnejšie nakupovanie.
Stále pracujeme na vylepšovaní nášho katalógu, niektoré položky však môžu byť aktuálne bez podrobnejšieho popisu. Ospravedlňujeme sa za dočasné nepríjemnosti a ďakujeme za pochopenie!
Tím e-shopu

×

DUKE Sada na stanovenie zvyškovej tvrdosti (mikro)

Sada na stanovenie zvyškovej tvrdosti v mikromóloch ekvivalentov (µmol/l ekvivalentov). Súčasťou návodu je aj prepočet na ostatné bežne používané jednotky.

Čítajte viacZobraziť menej
90,00 € (s DPH)

75,00 €   bez DPH

J-T1
Vieme naskladniť do 7 prac. dní

Logo: CardPay Logo: VISA Logo: VISA Electron Logo: MasterCard Logo: Maestro Logo: Diners Club International Logo: Overené VISA Logo: MasterCard SecureCode Logo: Apple Pay Logo: Google Pay

Príslušenstvo
Popis

Kontrola zvyškovej tvrdosti umožňuje neprekračovať maximálnu povolenú hodnotu a tým zabrániť vzniku kotlového kameňa, ktorý okrem ekonomických strát prináša veľké bezpečnostné riziko. Môžete takisto kontrolovať funkciu zmäkčovacej stanice alebo zisťovať prienik tvrdej vody do kondenzátu alebo do kotla.

  • Prevedenie: titrácia po kvapkách s krokom 10 µmol/l ekvivalentov a porovnanie vzniknutého sfarbenia so štandardmi v komparátore
  • Reagencie: T1 (400 testov) a T2 (400 testov)

Záručná doba:

  • 5 rokov na komparátor
  • 1 rok na reagencie
Čítajte viacZobraziť menej
Podrobnosti o produkte
J-T1
Recenzie
Žiadne názory
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
145,00 € (s DPH)

Sada na stanovenie oxidu chloričitého s rozsahom 0,1 - 1,2 mg/l a možnosťou stanoviť aj obsah voľného a viazaného chlóru za prítomnosti oxidu chloričitého.

  • Princíp: porovnanie v komparátore so štandardmi 0,1 - 0,2 - 0,3 - 0,5 - 0,8 - 1,2 mg/l
  • Reagencie: Cl0-DPD (400 testov), 2x Cl1-DPD (2x400 testov), Cl2-DPD (1100 testov) a Cl3-DPD (400 testov)
15,00 € (s DPH)

Tieto testovacie sady sú špeciálne vyvinuté na testovanie kotlových, chladiacich a priemyselných prevádzkových vôd. Využívajú kolorimetrické aj titrimetrické techniky. Každá testovacia súprava obsahuje všetky potrebné chemikálie a činidlá v tekutej alebo práškovej forme na vykonanie testov. Podrobné pokyny obsahujú vysvetlenie postupu testu krok za krokom.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia